Firmy Hradec Králové - vyhledávání

Pneuservisy Hradec Králové

Autoservis Zdeněk Kopřiva


Provozujeme autoservis s nabídkou diagnostiky a přípravy či provedení STK včetně měření emisí. Vyměňujeme provozní kapaliny. Zajišťujeme plnění klimatizací, sváření plastů či servisní prohlídky. Nabízíme…
více

AUTOSLUŽBY DONÁT


Autoservis se specializací na značky Hyundai, Ssang Yong a Kia. Dovoz ojetých vozidel značky Hyundai a SsangYong. Prodej nových a použitých áhradních dílů Hyundai a SsangYong. Autoservis vozidel Hyundai a…
více

BestDrive


Provozujeme pneuservis a autoservis pro nákladní i osobní vozidla, motorky a zemědělské stroje. Zabýváme se prodejem a opravou pneumatik i duší včetně huštění inertním plynem. Připravujeme vozy na STK,…
více

DELS HK, s.r.o.


Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní kamionovou dopravu včetně nadměrných nákladů. Provozujeme pneuservis a servis osobních vozidel. Připravujeme vozidla na STK.
více

DÍTĚ LOGISTIC, s.r.o.


Provoz čerpací stanice. Prodej PHM, LPG, Ad-blue a doplňkového zboží. Poskytujeme smluvní tankování na čip a věrnostní program pro stálé zákazníky.
více

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.


Provozujeme autoškolu s možností získaní řidičského oprávnění skupin AM, A, B, C, D a T. Nabízíme kondiční jízdy a školení řidičů. Jsme členem Profesního sdružení autoškol ČR.
více

Europneu CZ, s.r.o.


Pneuservis pro leasingové společnosti Leaseplan, Arval, ČSOB, ALD, Business lease, Credium, ŠkoFIN, VB Leasing, FedEx, BAWAG, Hertz lease. Dále prodáváme Autobaterie Banner, disky ALCAR - AEZ, DOTZ, ENZO,…
více

Gasinsight s.r.o.


Velkoobchodní prodej materiálu pro přestavby vozidel na pohon LPG, CNG a duální pohony dieselů Diesel Gas. Provádíme odborná školení pro montážní dílny a mechaniky zabývající se diagnostikou a servisem vozidel…
více

Ing. Martin Divišek, s.r.o.


Provoz autoservisu a pneuservisu pro osobní, nákladní i zemědělské vozy. Zabýváme se diagnostikou vozidel, výměnou olejů i filtrů a náplní či výměnou klimatizací. Prodáváme pneumatiky.
více

Jarmila Doležalová


Provoz pneuservisu pro osobní, užitkové i nákladní vozy.
více

Jaroslav Bugár


Zabývám se prodejem nových i použitých pneumatik a disků. Nabízím montáž, vyvažování a opravy poškozených pneumatik a lepení duší. Dále provádím čištění interiéru vozidel.
více

Jaroslav Čapek - autoservis


Nabídka služeb autoservisu a pneuservisu. Prodej akumulátorů a pneumatik. Zaměřujeme se také na výměnu olejů. Provozujeme odtahovou službu.
více

Jiří Havlík


Provádíme opravy a výměnu pneumatik.
více

Jiří Kulhánek


Provozuji pneuservis a autoservis. Nabízím čištění i doplnění klimatizací a elektronické ventily TPNS.
více

Josef Bouček


Provozování autoservisu a pneuservisu. Nabídka odtahové služby a dovozu aut ze zahraničí. Zajišťujeme veškeré opravy automobilů, mechanické práce. Specializujeme se na výfuky, brzdy, rozvody atd. Nákup a…
více

Josef Skořepa


Provozujeme autoservis.
více

Luboš Černý


Zabývám se prodejem nových i použitých pneumatik a disků. Nabízím montáž, vyvažování a opravy poškozených pneumatik a lepení duší. Dále provádím čištění interiéru vozidel.
více

M - GRUPPE, a.s.


Zabýváme se prodejem nových, referenčních i použitých automobilů Mercedes, Volkswagen a Škoda. Nabízíme vozidla na operativní leasing.
více

Michal Jahna


Provoz autoservisu a pneuservisu pro všechny typy osobních a dodávkových vozů.
více

Michal Kotek


Provoz autoservisu a pneuservisu, nabídka oprav všech osobních a dodávkových motorových vozidel. Provoz odtahové služby.
více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme