Restaurace Satchmo

Satchmo restaurant a club byl pro vás otevřen, aby uspokojil požadavky široké veřejnosti jak co do nadstandardní kvality poskytovaných služeb, tak i do cenové úrovně. Naši návštěvníci oceňují především stylové a čisté prostředí a to, že naše restaurace je nekuřácká.

Již od dopoledních hodin si můžete vychutnat značkovou sicilskou kávu Moak. V době obědů nabízíme zvýhodněné polední menu nebo si můžete vybrat z týdenního tématického, případně stálého jídelního lístku. K pití nabízíme pivní speciály pivovaru Primátor, široký výběr zahraničních i českých destilátů  a vína z vinařství Vinohrad, Vladimír Tetur, Petr Skoupil, Hrabal, František Mádl, Polehňa.

Celou nabídku můžete využít i po skončení divadelního představení Klicperova divadla.

Součástí služeb naší restaurace je i zajišťování cateringu - bankety, rauty, koktejly a další tématické společenské akce. Zajistíme také stravování vašich zaměstnanců u nás v Satchmu nebo celozávodní stravování ve vaší firmě.

V Satchmu se pořádají jazzové koncerty. Klubovou kapelou je Art Jazz Band, který se v pravidelných termínech stará o produkci jazzu.

QR kód


Kontakty

Dlouhá ulice 96
50003 Hradec Králové
+420 777 838 767

GPS souřadnice

50°12'37.930"N, 15°50'0.755"E


Záznamy firmy Restaurace Satchmo v kategoriích:
Další záznamy v kategorii

Potrefená Husa

Nová Potrefená Husa dělá kvalitní věci bez kompromisů s cílem dlouhodobě zvyšovat úroveň hradecké gastronomie. Přijďte se přesvědčit osobně, že tato restaurace konečně uspokojí i Vaše náročné požadavky.
Adresa: Špitálská 150/10, 50003 Hradec Králové
Tel.: 773 311 211 | E-mail: info@husahradec.cz
Web: https://husahradec.cz/ Facebook:
více

RESTAURACE ZDĚNÁ BOUDA

Restaurace a penzion Zděná bouda Hradec Králové je moderně zařízená restaurace s rozsáhlou nabídkou jídel a grilovaných specialit. Kromě vnitřní části restaurace je možné využít posezení i na venkovní zahrádce…
Adresa: Hradečnice 633/1, 50009 Hradec Králové - Malšovice
E-mail: info@zdenaboudahk.cz
Web: http://www.zdenabouda.cz
více

PAVIJA´n PUB

PAVIJA´n PUB najdete v prostorách bývalé restaurace Sokol na na Eliščině nábřeží. Na své si přijdou milovníci dobrého pivka a to jak klasické Plzně, tak i pivních speciálů. Něco dobrého Vám rádi připraví…
Adresa: Eliščino nábřeží 777/5, 50003 Hradec Králové
Web: https://pavijan.cz/ Facebook:
více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme