PENZION AMÁTKA

Penzion Amátka je umístěn na Malém náměstí v samém centru historického centra Hradce Králové. Pokoje v Penzionu Amátka jsou vybaveny jednoduše a velmi účelně a naši hosté ocení garanci dokonalé čistoty.

Penzion Amátka

Penzion Amátka se nachází v dobovém domě s bohatou historií. V roce 1842 si zde čtyři místnosti pronajal Václav František Červený, který tu zřídil výrobu hudebních nástrojů. Jediná tovární výroba, která již od samého počátku prosperovala a v krátké době si získala světovou pověst, probíhala právě v továrně V. F. Červeného a zaměřila se na dechové hudební nástroje. Vnukem Václava Františka Červeného byl právník a zakladatel slavného kabaretu Červená sedma Jiří Červený. Světových úspěchů dosáhla po V. F. Červeném i jeho pravnučka, operní pěvkyně Soňa Červená, čestná občanka města Hradce Králové.

Stravování v Penzionu Amátka

Penzion Amátka nedisponuje vlastním stravovacím zařízením, avšak v blízkém okolí je několik desítek kvalitních restaurací, které se zaměřují na různé druhy kuchyní. Najdeme zde pizzerie, levné restaurace podávající kvalitní českou a především chutnou kuchyni, ale i mnoho stylových restaurací zaměřujících se nejrůznější mezinárodní gastronomii.

Ubytování v Panzionu Amátka

Penzion Amátka disponuje celkem sedmi pokoji. Jedním jednolůžkových a šesti dvoulůžkovými. Na všech pokojích je možnost připojení na internet pomocí Wi-fi.  V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně.

QR kód


Kontakty

Malé náměstí 120/12
50003 Hradec Králové
+ 420 606 776 795

GPS souřadnice

50°12'38.528"N, 15°50'12.373"E


Záznamy firmy PENZION AMÁTKA v kategoriích:


Mohlo by se hodit
Doporučujeme