Firmy Hradec Králové - vyhledávání

Další služby v péči o tělo a zdraví Hradec Králové

Kosmetický salon Kateřina Laušmanová


Nabízíme kosmetické a vizážistické služby. Zajišťujeme líčení, barvení řas a obočí, depilace teplým voskem a cukrovou vatou.
více

Kosmetický salon Melisa - Jana Schmucková


Nabídka služeb kosmetického salonu.
více

Kosmetický salon Melissa - Michaela Matoulková


Nabídka služeb kosmetického salonu. Provádíme ošetření všech typů plety, ionizaci, barvení obočí a řas, mikromasáž očního okolí a depilaci těla.
více

Kosmetický salon Olga


Provádím kompletní kosmetické ošetření, klasické masáže a masáže lávovými kameny. Nabízím ošetření ultrazvukem, vyhlazování vrásek, Reiki, depilace, barvení obočí i řas a odstranění celulitidy.
více

Kosmetika Ilona Bukačová


Nabídka masáží, pedikúry, manikúry a modeláže nehtů. Provádění barvení a prodlužování řas i obočí, depilace obličeje a končetin. Poskytování služeb vizážistky.
více

Kosmetika Lyra


Nabídka kosmetických služeb.
více

Kosmetika Pavla Urbanová


Nabízím kompletní kosmetické ošetření. V salonu provádím kosmetické kúry, masáže obličeje, krku, dekoltu, šíje, trapézů, masky, tvarování obočí, barvení obočí a řas. Poskytuji poradenství.
více

Květoslava Slezáková


Provádíme přístrojovou pedikúru s masáží včetně mobilizace kloubů a prvků reflexní terapie. Dále nabízím poradenství v péči o nohy, výběru vhodné obuvi. Nabízíme i řešení zarůstajících nehtů a jiných problémů.…
více

La Vida Centers


Zajišťujeme analýzy tělesné skladby s poradenstvím, úpravu váhy i jídelníčků, asistované nákupy či výživové, detoxikační a sportovní programy včetně individuálního vedení. Dále poskytujeme ošetření pleti s…
více

Lenka Nasibulinová


Provozuji kosmetický salon. Zabývám se prodejem kosmetiky Institut Estehederm. Dále nabízím služby vizážistky. Provádím depilace voskem celého těla.
více

Liběna Lekešová


Nabízím kosmetické služby. Provádím svatební, večerní i denní líčení a sportovní či relaxační masáže.
více

Libuše Drábková


Nabídka služeb dámského a pánského kadeřnictví. Zajištění pedikúry.
více

Luboš Urban


Provozování solária.
více

Lucie Burešová


Zaměřujeme se na provádění sportovních a reflexních masáží plosek nohou včetně thajských tradičních i bylinných masáží či horkými lasturami. Nabídka pedikúry. Poskytujeme možnost zakoupení dárkových poukazů.…
více

Lucie Chromjaková


Nabízím služby dámského, pánského i dětského kadeřnictví. Provádím společenské účesy a výčesy.
více

Lucie Vaisová


Nabízíme kosmetické služby a masáže.
více

Lymfatické masáže Kristýna Černohlávková


Nabídka lymfatických masáží a lymfodrenáží.
více

Magnetic - Jana Janečková


Nabídka modeláže nehtů gelem i akrylem či nail artu. Distribuce nehtové kosmetiky Magnetic. Pořádání kurzů a školení v oblasti nehtové modeláže.
více

Marety


Provádíme kryolipolýzu, neinvazivní liposukci, trvalé odstranění tuku, přístrojovou lymfodrenáž a sportovní i regenerační masáže, thermal body contour, radiofrekvenční lifting, trvalou epilaci, fotorejuvenace…
více

Maria Vojtíšková


Nabídka pedikúry.
více
« Předchozí Další »
1 3 4 5 6 7 9 13
Mohlo by se hodit
Doporučujeme